E-Use Soru ve Cevapları

Staja giriş sınavını kazandıktan sonra e-use sınavlarını cevaplamanız gerekmektedir. 3 yıllık staj süresince çözmeniz gereken toplamda 9 sınav bulunmaktadır. Yeterlilik sınavına girebilmek için ilk şart stajınızın tamamlanmış olması ikinci şart ise E-USE sınavlarını tamamlayıp eğitim sertifikasınını almaktır. E-USE Soru ve Cevapları için tıklayınız.

NOT: Sınavlarınızın açılabilmesi için önce o döneme ait bütün derslerin slaytlarının bitirilmesi gerekmektedir. Lütfen o döneme ait bütün derslerin slaytlarını izlediğinizden emin olunuz.

DURUM BİLGİSİ

Slaytların sonunda ki “Tebrikler” sayfasına kadar geldiğiniz dersleriniz 100% olarak gösterilmektedir. Eğer slaytlarınızın sonuna gelmediyseniz ilerleme yüzdeniz ders adının yanında yazacaktır. 99% olan dersler için “Tebrikler” sayfasına kadar ilerlediğinizden lütfen emin olunuz.

Döneme ait bütün derslerinizin slaytlarını izlediğinizde eğer dönemi geldiyse o döneme ait sınava girmeye hak kazanacaksınız. Bütün dersleriniz bittiğinde durum bilgisi sayfasına girdiğinizde tüm bölümler başarılı görünüyorsa  Sertifikanızı almak için tıklayınız. tıklayıp sertifakınızın çıktısını alabilirsiniz.

NOT:  Bitirme sınavlarına girebilmek için bütün dersleri bitirmiş olmanız ve sertifikanızın çıktısını bağlı bulunduğunuz odaya teslim etmeniz gerekmektedir.

 

Bir yanıt yazın